Spotify 20 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple WWDC 15 etkinliği ile bazı yeni servislerini tanıtmıştı. Yeni hizmetlerinden biri olan çevrimiçi müzik dinleme servisi Apple Music’i tanıtması dev rakipleri ile kıyasıya bir mücadeleye gireceğini gösteriyor. Apple Music tanıtılmasının ardından dev rakibi olan Spotify’den ilk cevap geldi. Gelen bilgilere göre Spotify bazı raporları ve detayları kullanıcılara sundu. Müzik dünyasındaki müzik artışları sürerken artık abonelik ile ücretli müzik dinleme servisleride gelişip artmaya devam ediyor. Çevrimiçi müzik dinleme servisleri ile küçük ücretler ile milyonlarca şarkıları sınırsız bir şekilde dinleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Apple her platformda rakipleri ile büyük bir yarış içerisinde. Bunlardan bir yeniside online müzik dinleme platformunda olacak gibi. En büyük rakiplerinden olan ve kategorisinde lider konumda gözüken Spotify bugün bazı kullanım ve abonelik rakamlarını açıklayarak bir nevi göz dağı vermiş oldu diyebiliriz. Spotify neredeyse her platformda uygulamasını çıkartarak kullanım kitlesini arttırma çabasında. Spotify blog üzerinden paylaştıklarına göre Mayıs ayı için paylaştığı verilere göre 20 Milyon ücretli kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

Mayıs 2014 yılında 10 milyon abonesi bulunan bu uygulama tam 1 yılda kullanıcı kitlesini iki katına çıkartmış durumda. Bakalım Apple yeni müzik servisi Apple Music ile Spotify ile baş edebilecekmi. Ayrıca yapılan bir araştırmada her üç saniyede bir Sportift’e bir tane daha abone katılıyor. Ayrıca ücret konusunda Apple Music servisi rakibine göre ucuz olursa bazı değişiklikler olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir