Spotify Android Wear Uygulaması geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler müzik yayın platformu Spotify, bildiğiniz gibi yalnızca bilgisayarda değil mobil platformlarda da kendini belirgin bir şekilde göstermeye devam ediyor. Bugün Spotify Android Wear uygulaması yayınlanacağı duyuruldu.

Gelecek ay yayınlanacak olan Spotify Android Wear uygulaması telefonunuzdan bağımsız olarak çalışacak. Yani uygulamayı kullanmak için telefonunuzu yanınıza almanıza gerek yok; istediğiniz şarkıyı uygulamanın kendisinden arayabilir, kulaklık yardımıyla dinleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle spor yapan insanların tercih edebileceği bir uygulama olan Spotify Android Wear tabii ki yalnızca kendi içinde çalışmıyor. İsterseniz uygulamayı uzaktan kumanda gibi bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan şarkı dinlemek için kullanabilirsiniz. Yani nasıl Spotify‘ın mobil uygulaması bilgisayarınızda müzik dinlemenize olanak tanıyorsa Android Wear uygulaması da aynı görevi görecek.

Spotify Format Değiştiriyor

Tıpkı Spotify mobil uygulamasında olduğu gibi Android Wear uygulamasında da tüm içeriklere sınırsızca erişmek için bir premium hesabınızın olması gerekiyor. Tek elle rahatça kullanabilmek için özel tasarlanmış ara yüzüyle dikkat çeken Spotify Android Wear uygulaması önümüzdeki ay mağazadaki yerini alacak.

Spotify Ücretsiz Kullanımı Sonlandırıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir