Square Dünya Çapında Kasa Yazılımını Tanıtıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Square firmasının POS makineleri ve kasalar için çıkarttığı yazılım tüm dünyada kullanılabilecek.

Square bu gün point-of-sale (POS) yazlımı olan Square Register‘ın global olarak erişilebileceğini duyurdu ki bu yazlım önceleri sadece Amerika, Kanada ve Japonya tarafından kullanılıyordu.

Financial Times’ın “The 125 Annual Flahsgip” etkinliğinde bu gün duyurulan yazılım iş dünyasında dünya çapında hizmet vermeye başlayacak. Şirketin dediğine göre hizmetin dilleri İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Japonca olan yazılım 130 üzerinde para birimini destekleyecek.

Square Register POS sistemini kolay bir şekilde destekliyor ve iş sahiplerinin satış analizi yapmasını kolaylaştırıyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

square2

Yazılım aynı zamanda dijital fiş ve değişik iş yeri çeşitleri için değişik donanımları destekliyor. İş yeri çeşidine göre fişler, para çekmeceleri ve ta barkod okuyucuları gibi. Müşteriler de Square Uygulama Mağazasında bulunan uygulamaları kullanarak bunları genişletebiliyorlar.

Yine de para ödeme kısmı Amerika, Kanada ve Japonya dışında yazılımın bir parçası değil. Eğer bu da dahil olsaydı yazılımın daha fazla yaygınlaşacağı kesindi.

Bu ayın başında Square yeni 29$ çip kart okuyucusunu ön-sipariş ile bizlerle tanıştırmıştı. Amerika’da ki çip kart kullanımına karşı Avrupa’da manyetik şeritli kartlar daha yaygın kullanılıyor. Çip kart okuyucu da gelecek yılın başlarında satışa çıkacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir