Star Wars Episode VII Force Awakens’in Traileri Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır sayısız hayranı tarafından heyecanla beklenen Star Wars Episode VII: The Force Awakens‘ın (Yıldız Savaşları Bölüm VII: Gücün Uyanışı) traileri, Slash Films‘e göre bu haftadan sonu yayınlanacak.

Gelecek olan trailer söylentilere göre daha önceden belirlenmiş ve ya film için “ön izleme”ye katılan sinemalarda Şükran Bayramı  hafta sonunda (yani bu hafta sonu) gösterilecek.

Bu iddia aynı zamanda Reddit’te de bir kullanıcının doksan saniyelik trailerin önümüzdeki hafta Amerika genelinde yüz sinemada gösterileceğini söylemesi ile ortaya çıktı. Bu kaynağa göre katılımcı sinemalar ileride çıkan bütün filmlerin de trailerini yayımlayacaklar. Bunlara ek olarak Disney’in Big Hero 6′sı da Star Wars ile aynı stüdyoda çekildiğinden bu anlaşmanın bir parçası olarak ilk gösterime giren film olacak.

facebook müşteri hizmetleri

star wars VII -  force awakens

Önceden belirlendiği gibi ana çekimleri tamamlanan film  j.j.Abrams’ın yönetimiyle çekilmeye 2014 Mayıs’ta başlanmıştı. Vizyona giriş tarihi ise 18 Aralık 2015 olarak söylenmişti. Star Wars Episode VII: The Force Awakens ise 1983’te çekilen Star Wars Episode VI: Return of Jedi’den (Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi’nin Dönüşü) 30 sene sonrasında geçiyor.

The Force Awakens‘te orjinal Star Wars’tan alışık olduğumuz karakterler yer alacak. Luke Skywalker (Mark Hamill), Han Solo (Harrison Ford), Chewbacca (Peter Mayhew) ve Prenses Leia Organa (Carrie Fisher)’i filmde göreceğimiz gibi yeni aktörler, Oscar Isaac, Andy Serkis, Adam Driver ve Max von Sydow’da filmde oynayacak. John Williams ise film için yüksek bir skor oluşturacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir