Star Wars Rekor Kırmaya Devam Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çekimlerinin başlamasından itibaren internet gündemini meşgul eden Star Wars: The Foce Awakens, yeni bir rekora daha imza attı. Filmin bu sefer kırdığı rekor haberimizde. Çekimleri tamamlanmadan bile, Star Wars: The Force Awakens’ın böyle bir başarıya ulaşacağı tahmin ediliyordu. 610 milyon dolar ile Amerika tarihinin en iyi gişe açılışını yapan film, yeni bir rekora daha imza attı. Yeni rekorumuz, 1 milyar dolara en çabuk ulaşan film. Bundan önceki rekorun sahibi Jurassic World 13 günde 1 milyar dolara ulaşırken, Star Wars: The Force Awakens’ın bu hasılata ulaşması sadece 12 gün sürdü.

facebook müşteri hizmetleri

İlk gününde bu kadar gişe başarısı elde eden bir filmin, rekor üstüne rekor kırması da pek şaşırtıcı değil. Hatta yüksek ihtimalle Star Wars: The Force Awakens, Avatar’ın 2.78 milyar dolarlık gişe rekorunu da kıracak gibi duruyor.

2Star Wars Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Ancak 23 Mart’ta gelecek olan Batman vs Superman: Dawn of Justice’in, bu rekoru egale etmesi bekleniyor. Batman vs Superman, bu zamana kadar yapılmış en pahallı film olma özelliğini de taşıyor. Son olarak Star Wars: The Force Awakens’ın, Türkiye’de gişe ve izlenme sayısı olarak Düğün Dernek 2 tarafından geçildiğini belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir