Star Wars: The Force Awakens İçin İlk Video Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünya üzerindeki milyonlarca Star Wars hayranının heyecanla beklediği film Star Wars: The Force Awakens için ilk kısa tanıtım videosu yayınlandı. Yazımızı okumadan önce, henüz izlemediyseniz, 1 dakika 31 saniye süren bu videonun keyfini çıkartın.

2005 yılından beri Star Wars serisi için çekilen ilk film olacak olan The Force Awakens, J.J. Abrams tarafından yazılıp yönetiliyor. Yayınlanan 88 saniyelik videoda, serinin son filminde görme şansına erişeceğimiz bir çok yeniliğe göz atıyoruz.

_79374401_sw2-boyega

İngiliz aktör John Boyega‘nın Stormtrooper zırhı içerisindeki görüntüsü ile açılış yapan videoda Han Solo‘nun unutulmaz uzay gemisi Millennium Falcon‘un dışında yeni ışın kılıcı modelini de görüyoruz. Bir sith tarafından kullanılan yeni ışın kılıcı, özellikle Rönesans dönemi şövalyelerinde gördüğümüz çift elli Zweihander kılıcını andırıyor.

facebook müşteri hizmetleri

_79374402_sw3_droid

Video içerisinde, daha çok futbol topuna benzeyen yeni bir droid modeli ve yine İngiliz bir aktör olan Daisy Ridley tarafından kullanılan yeni tip speeder motorunu görme şansımı oluyor.

_79374404_sw6-bike

Mark Hamill, Harrison Ford ve Carrie Fisher‘lı orjinal kadroyu tekrar bir araya getiren filmin tanıtım videosu, Millennium Falcon’u kovalayan Tie Fighter grubunun görüntüleri ile sona eriyor.

_79374406_sw9_minllennium

Bizler Star Wars: Episode VI Return of the Jedi filminden 30 yıl sonra geçecek olan yeni film hakkında oldukça heyecanlıyız.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir