Star Wars Uprising Mobil Platformlara Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil platformlar için yeni bir Star Wars oyunu duyuruldu; Kabam tarafından yapılan Star Wars Uprising isimli RPG oyunu Return of The Jedi ve The Force Awakens arasındaki dönemi ele alacak ve İmparatorluk’tan geriye kalanları anlatacak.

Star Wars Battlefront ile beraber yeni Genişletilmiş Evren‘in ilk oyunlarından olacak olan Star Wars Uprising için Kabam oldukça sıkı çalışıyor gibi görünüyor; Star Wars: The Old Republic‘in kreatif yönetmeni Daniel Erickson ve Star Wars: The Clone Wars‘un yönetmeni Danny Keller‘ı işe alan Kabam, bu konuda ne kadar titiz çalıştığını gösteriyor.

Kabam‘ın duyurusuna göre daha önce hiç işlenmemiş bir zaman dilimini ele alacak olan Uprising‘de oyuncular kendi karakterlerini yaratacak ve smuggler, bounty hunter ve rebel guerilla gibi sınıflardan birini seçerek diğer oyuncularla beraber gerçek zamanlı görevler yapabilecek ve İmparatorluğa karşı savaşta diğer İsyancı’lara katılabilecekler. Duyuruda geçen başka bir başlık ise oyuncuların “filmlerde gördüğü yüzlerce tekniği ve ekipmanı edinebilecek” olmaları.

facebook müşteri hizmetleri

Resmi Star Wars Uprising sitesinde gördüğümüz ekran görüntülerine göre Hoth ve Bespin‘deki Cloud City gibi filmlerden alışık olduğumuz gezegen ve mekanlara gidebiliyoruz.

Birkaç hafta içinde kapalı beta sürecine girecek olan Star Wars Uprising, telefonlarımıza free-to-play olarak bu sonbaharda çıkış yapacak.

Yapımcı ekip Kabam’ın oyun için yayınladığı afişe ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Afişte hırsız Riley, suikastçı Deathstick ve “arkadaki iri yarı Trooper” olan Kumandan Bragh’ı görüyoruz.Official_SW_Uprising_Poster

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir