Steam Summer Sale Başlangıç Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğiniz gibi Valve dijital oyun alışveriş platformu Steam ile PC oyunculuğunu külleriden doğurmuş, hatta oyun konsollarına nazaran PC’yi bir numaralı oyun platformu haline getirmişti. Valve‘ın PC oyuncularına yaptığı belki de en büyük güzellik olan Steam Summer Sale bu sene de oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Büyük şirketlerden ve bağımsız yapımcılardan çıkan popüler oyunların %90’a kadar indirim gördüğü Steam Summer Sale‘ın bu seneki başlangıç tarihi belli oldu gibi.

facebook müşteri hizmetleri

Steam Rusya Facebook sayfasının belirttiğine göre Steam’in yılbaşı indirimleriyle beraber en büyük iki etkinliğinden biri olan Steam Summer Sale 2015 11 Haziran‘da oyunculara sunulacak. 9 gün boyunca sürecek olan Steam Summer Sale‘da Gabe Newell 10 Haziran’a kadar cüzdanımızı rahat bırakmayacak gibi görünüyor.

Beklenen indirimler arasında her yıl geleneksel olarak 2,5 ve 5 dolara düşen oyunlarla beraber (Portal, Half-Life gibi) geçtiğimiz sene çıkış yapan AAA oyunların şiddetli bir indirimle karşılaşması bekleniyor. Özellikle bu indirimleri kendi yararına çok iyi kullanan Ubisoft Assassin’s Creed’lerini yine ciddi bir indirime sokar gibi görünüyor. Etrafta çok fazla “Unity’i almayacağım, belki Summer Sale’da alırım”cılar var çünkü.

Umarız Valve yeni Steam Summer Sale ile her sene yaptığı gibi biz oyuncuların yüzünü güldürmeyi başarır (sanki bir şüphemiz var).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir