Steam’a Türk Oyunu Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türkiye’nin ilk ve tek MMOFPS oyunu olan Zula, rekor bir destekle Steam’e geliyor! İşte oyunun ne zaman geleceğine dair detaylar ve Steam özellikleri. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayıncılığı üstlenilen Zula, Steam tarafından onay aldı. Steam Greenlight oylamasında 17 gün gibi kısa bir sürede onay almayı başaran oyun, yakın bir zaman Steam üzerinden de oynanabilir olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oylamada inanılmaz bir destek alan Zula, yoğun bir ilgi gördü. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte normal sürümü gibi Steam üzerinden de ücretsiz olarak oynanabilecek olan oyunun bu başarısına özel hediyeler de mevcut.27 Şubat Cumartesi günü 23:59’a kadar oyuna giren tüm oyuncular Mehmetçik TR RS, SPAS-12, Komando Bıçağı, Desert Eagle ve %15 XP arttırıcı hediyesi kazanacak.

Zula’yı Steam üzerinden oynayan oyuncular Steam cüzdanlarındaki para ile oyun içi alışverişler yapabilecekler. Ayrıca oyunu masaüstünden de oynayabilecek olan oyuncular, Zula’yı Steam’den oynayabilmek için herhangi bir hesap açmalarına gerek kalmayacak.

One thought on “Steam’a Türk Oyunu Geliyor

  • 28 Şubat 2016 at 17:34
    Permalink

    verilen silahlar süreli olacakmı peki ?

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir