Steam’de Tüm GTA Oyunları 15 TL’ye Düştü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Steam‘in her sene gerçekleştirdiği ve artık bir klasik haline gelen yılbaşı indirimlerinde tüm GTA oyunlarını barındıran paket 15 TL‘ye kadar düştü. Steam‘in yılbaşı indirimlerinde her çeşit oyunda hemen hemen hepsinde indirim bulunuyor. Her gün farklı çeşit oyunlarda %80 hatta %90’a varan indirimler, Steam kullanan oyun severlerin iştahını kabartıyor. Mevzu bahis bu günlük indirimlerin bugünkü talihlisi de GTA oyun serisi oldu. Tüm GTA oyunlarının (GTA 3, GTA: Episodes From Liberty City, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA 4) yer aldığı GTA Complate Pack, %75 indirimle 74 TL’den 15 TL‘ye düştü.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca tüm GTA oyunlarını tek bir pakette almak istemeyen oyun severler için Steam yılbaşı indirimleri fiyatlarını belirtmemiz gerekirse; GTA 3 4,50 TL’ye, GTA Episodes From Liberty City 7,75 TL’ye, GTA Vice City 4,50 TL’ye, GTA San Andreas 6 TL’ye ve son olarak GTA 4 de 7,75 TL’ye düştü.

Steam‘in GTA oyunları için büyük yılbaşı indirimleri 22 Aralık tarihinde başladı ve 24 Aralık tarihinde son buluyor. Bu müthiş indirim fırsatlarını kaçırmak istemeyen GTA tutkunlarını buradan yönlendirmemiz boynumuzun borcudur. İyi eğlenceler!

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir