Steam’den Square Enix Hafta Sonu İndirimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Steam yeni bir hafta sonu indirimi ile oyuncuları sevindiriyor.

Daha önce mevsimsel indirimler, özel hafta ortası ve hafta sonu indirimleri ile cüzdanımıza göz diken Steam, Yayıncı Özel Hafta Sonu indirimlerinde Square Enix’i konuk ediyor. Gelen indirimler ile birçok başarılı oyunu, %85’e varan indirimler ile almak mümkün.

Square Enix hafta sonu ile birlikte birçok ünlü ismi, oldukça uygun fiyatlar ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Final Fantasy serisi, Tomb Raider serisi ve Hitman serisi gibi oyunların da dahil olduğu hafta sonu indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Square Enix Hafta Sonu Dikkat Çeken Paketleri

thief 2014 2

Steam’in hafta sonuna özel gerçekleştirdiği indirimler sayesinde oyunları tak başına satın alabileceğiniz gibi, yayınlanan paketler sayesinde oldukça uygun fiyatlara, birçok oyunu aynı anda alabilirsiniz. İşte dikkat etmenizi önerdiğimiz isimlerden bazıları ve fiyatları:

Thief Collection: Thief serisinin tüm oyunlarını ve DLC’lerini içeren paketin fiyatı 16,25 TL

facebook müşteri hizmetleri

Tomb Raider Collection: Temple of Osiris hariç tüm yayınlanmış Tomb Raider oyunlarını içerisinde bulunan bu paket sayesinde uzun bir süre yeni oyunlara ihtiyaç duymayabilirsiniz. Fiyatı ise 23,00 TL

Hitman Collection: Çıkmış olan tüm Hitman oyunlarını ve DLC eklentilerini barındıran bu paketin fiyatı 11,80 TL olarak belirlenmiş. İçerisinde bulunan Hitman Absolution oyunun tek satış fiyatının 35 TL olduğunu düşünürseniz, bulabileceğiniz en karlı anlaşmalardan birisi.

Eidos Anthology: İçerisinde Tomb Raider serisi, Hitman serisi, Just Cause serisi, Thief serisi ve Deus Ex serisinin tüm oyunları da dahil 34 farklı oyunu ve DLC eklentilerini bulunduran dev Eidos paketi. Yalnızca bu paketi alarak oyun ihtiyacınızı karşılamanız bile mümkün.

Diğer Dikkate Değer Steam İndirimleri

Steam sleeping dogs

Bu özel oyun paketlerinin yanı sıra Lara Croft and the Temple of Osiris (10,54 TL), Final Fantasy serisinin oyunları (12,50 TL’den başlayan fiyatlar ile), Murdered: Soul Suspect (17,80) ve Sleeping Dogs: Definitive Edition (22,25 TL) gibi oyunları da almanız mümkün.

Square Enix indirimleri haricinde, Steam’in hafta sonu için özel olarak indirimli fiyattan satışa sunduğu Sniper Elite III (22,50 TL) ve Divinity: Original Sin (35,40 TL) oyunları da dikkat etmeye değer isimler arasında bulunuyor. Tüm okuyucularımıza iyi eğlenceler diliyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir