STEPHEN HAWKING VE KORKUTAN AÇIKLAMA! UZAYLILAR DÜNYAYA GELİRSE…

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 

NASA’nın (Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi) “Mars’ta sıcak aylarda akan tuzlu su bulunduğuna dair çok güçlü kanıtlara ulaşıldığına dair yaptığı açıklama sonrasında , ünlü fizikçi Stephen Hawking‘den rahatsız edici bir açıklama geldi.

Hawking, “Eğer uzaylılar bizi ziyaret ederse, muhtemelen bunun sonucunda Kolomb’un Amerika’ya ayak bastığında olanların aynısı olacaktır. Bu da yerli Amerikalılar için çok iyi olmamıştı, Bu gibi gelişmiş yaratıklar,ulaştıkları gezegeni ele geçirmek isteyen,kolonileşmek isteyen göçebeler olabilir” dedi.

facebook müşteri hizmetleri

Dünyaca ünlü fizikçi, uzaylıların varlığının tartışılmaz bir gerçek olduğunu belirtti. İnsanlığın geleceğinin, yeni bir gezegen bulmaktan geçtiğini de belirten ekleyen Hawking, sözlerini şöyle bitirdi;

“Dünya’yı yok edecek felaket riski giderek artıyor. Bu yüzden ben uzay uçuşlarının önemi hakkında farkındalık yaratmak istiyorum. Çok ileri bakmamayı, şimdiye odaklanmak gerektiğini öğrendim. Yapmak istediğim çok şey var.”

Stephen Hawking

 

“İNSANLIK KENDİ SONUNU GETİRECEK”
Stephen Hawking, doğal afetlerin veya nükleer savaşların dünyanın sonunu getireceğini öngörürken, insanlığın başka bir gezegende mutlaka yaşam alanı bulması gerektiğini belirtti.

 

“Bakir gezegenleri keşfedin!”

 

Hawking’in son sözleri ise, “Uzay’ın derinliklerine gidin ve bakir gezegenleri keşfedin, yeni bir gezegen bulunması şart!” şeklinde oldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir