Street Fighter 5 İçin Yeni Dövüşçü Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Capcom‘un bir dönem çocukları atari salonlarına zincirlemişçesine kilitleyen efsanevi dövüş oyunu Street Fighter serisinin yeni oyunu Street Fighter 5, bildiğiniz gibi gelecek yılın sonbahar aylarında çıkmak üzere 2014 The Game Awards‘daki özel sunumla duyurulmuştu. İlk videoda Capcom‘un serinin ikonları Ryu ve Chun-Li‘ye yer vermesiyle duyurulan bu iki karakter haricinde Capcom yeni dövüş oyunu için belli aralıklarla yeni karakterler duyurmaya devam ediyor. En son Guile‘ın ordudaki en iyi arkadaşı olan Charlie Nash‘i (ki bu ikilinin hikayesi serinin gaz verici tonuna nazaran oldukça dramatiktir) oyuna getireceğini duyuran Capcom bu kez serinin en ikonik karakterlerinden birini getiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bahsettiğimiz karakter Street Fighter 2 ve Street Fighter Alpha serisinin baş kötüsü olan M. Bison‘dan başkası değil elbette. Neredeyse Street Fighter ismiyle çıkan her oyunda her türlü hinliği ve kötülüğü ile kendine yer bulan M. Bison, Psycho Power’ı ile yeniden Street Fighter turnuvasına adım atmaya hazırlanıyor.

Karakterin ortaya çıktığı duyuru videosundan izlediklerimiz kadarıyla (video Japonca olduğu için anlayamadık bir şey) M. Bison eski haline nazaran daha yaşlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Hafif griye çalan saçları yeni oyunla beraber tamamen ağarmış olsa da yaşından beklenmediği şekilde Nash‘i bir oraya bir buraya savurmayı da biliyor.

Nash demişken, bahsettiğimiz videoda yine anladığımız kadarıyla Nash SF Alpha‘dan kalan hesabını Street Fighter 5 ile kapatmaya gelmiş gibi görünüyor. Umarız bu videonun İngilizce versiyonu da yakın zamanda çıkar da olayları daha net anlayabiliriz. Bahsetttiğimiz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir