Street Fighter 5 Karakterleri Ücretsiz Gelecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Street Fighter 5’in yeni senesiyle birlikte Capcom, güncelleme çıkarma ve yayına alma şeklini güncelliyor. Birçok oyun firmasının yaptığı gibi güncellemeler ve ek paketleri belirli bir ücret ile oyunculara sunmaya devam etmek yerine oyuncuların oyun içerisindeki aktivitelerini artırmayı planlayan Capcom, yeni güncelleme ile gelecek özellikleri kullanıcılara ücretsiz sunacak. Ücretsiz olarak sunulacak yeni güncelleme içerisinde oyuna gelen değişikliklerine yanı sıra yeni karakterler de sizlerle olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni güncellemeden faydalanmak isteyen Street Fighter 5 oyuncuların, güncelleme ile gelecek bonusları kazanmak için oyun içerisinde belli başarıları elde etmesi gerekecek.

Oyuncuların oyun içerisinde kalma sürelerini artırmak ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak isteyen Capcom’un gelecek güncellemelerde de benzer yolları izleyeceğini şimdiden söylemek mümkün.

Capcom yetkililerinin belirttiğine göre oyun için DLC içeriklerinin basitçe oyunu oynamaya devam ederek başarıları ile elde edilebildiği ilk oyun Street Fighter 5 olacak.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir