SU DEPOLARI

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Su depoları yaşamımızın her alanında hayati bir ihtiyaç olan suyu sağlıklı bir şekilde depolanması  ve korunması için çok önemli bir faktördür.

AS Su depolarının hammaddesi polietilen denilen bir maddedir. Polietilen plastik hammadde olup ana kullanım alanı ambalaj sektörüdür. Bu hammadde neme, kimyasallara dayanıklılık ve gıdayla birebir temasa uygun tiplerin olması, geri dönüşebilir olması tercih edilmesinin en önemli nedenidir. Polietilen hammadde foodrade  olarak da tabir edilir. Su depoları üretimlerinde kullanılan maddelerin özelliklerinden dolayı güneş ışınlarını geçirmez. Bu özelliklerinden dolayı sadece su deposu olarak kullanılmaz. Aklımıza gelen ve bir çırpıda sayabileceğimiz diğer kullanım alanları; akaryakıt  deposu, turşu deposu, gıda maddeleri  deposu, kimyasal madde, atık su deposu vs. işte bu depoların kullanım yerleri kullanım amaçlarına göre de değişiyor. Tabi bu kullanımlarına göre şekilleri de değişiklik gösterebilir. Su depoları yatay silindir, dik silindir ve yatay dörtgen olarak ta üretilmiştir.

facebook müşteri hizmetleri

Su depoları  50 litreden başlayarak 100 tona kadar alma hacmi olarak üretilmiştir. Ayrıca özel üretim teknikleri ile geliştirilmiş yüksek mukavemetli depo ürünleri yer altı, toprak altı ve bina altı su depoları olarak ta  üretilmiştir. Su depolarının gövdeleri tek parça gövdeden oluşmaktadır. Kaynak ve perçin kesinlikle kullanılmaz. Bunların temizlemesi de çok kolaydır. Suyla çok kolay biçimde temizlenir. İçerisinde koku barındırmaz ve yosun oluşmaz. Fakat dış mekan da kullanılacak olduğu zaman mavi renk olması tavsiye edilir. Müşterinin isteğine ve gereksimine göre özel olarakta üretilir.

Neden su deposuna  ihtiyacımız  olduğunu hiç düşündük mü. Yaşanan mevsim değişiklikleri, kaynakların bilinçsizce tüketilmesi ne belediyelerin düzensiz şekilde su temini günümüzde bizleri su deposu kullanmaya mecburen sevk etmiştir. Evlerde,  kırsal bölgelerde , fabrikalarda, ofislerde ve açık alanlarda su kullanımı arttıkça hijyenik ve temiz su ihtiyacı artacaktır. Bu anlamda as su depoları çok önemlidir. Su bizim ve sevdiklerimizin hayati değerlerindendir. Biliyoruz ki kışın yağmur yağmadığı zaman su rezervleri  dolmuyor ve yazın su sıkıntısı çekiyoruz. İşte bu sebepten dolayı su depoları hayatımızda önemli bir yer kaplıyor.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir