Su kaçak tespiti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kurumsal su tesisatçısı firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçak tespiti yapmak için üstün modern teknolojik aletler kullanır. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir. Ayrıca bu teknolojik aletleri kullanmak içinde uzmanlarımı firmamızın bünyesi altında özel eğitimler almıştır. Böylelikle sorunsuz masrafsız ve kaliteli bir hizmeti uzmanlarımız sizlere sunarlar.

Su kaçaklarının nedenleri ?

Evlerde, iş yerlerinde veya konutlarda su kaçakları meydana gelebilir. Bu kaçaklar su tesisat borularında meydana gelmiş olan arızalanmalardan dolayı ortaya çıkar. Arızalanmalar ise su tesisat borularının kurulumu yapılırken yapılan yanlış işlemlerden kaynaklı olarak ve su tesisat borularının zamanla eskimesinden kaynaklı olarak çatlakların çıkması ile oluşur. Bu ve bunun gibi arızalanmalar yüzünden su kaçağı sorunu ortaya çıkar ve bu su kaçakları su tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesinden dolayı tespit edilemez. Su kaçaklarını tespit etmek için eski yöntemler ile duvarları veya fayansları kırarak tesisat borularına ulaşmak belli bir yöntemdir. Ancak bu yöntem fazladan maddi zararın ortaya çıkmasına sebep olur. Bu yüzden su kaçaklarını tespit etmek için dalında uzman olan ve üstün modern teknolojik aletler kullanan personellerden yardım alarak tespit etmelisiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçak tespiti için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik alet sayesinde duvarların veya fayansların dışından da su tesisat borularının geçiş yerlerini belirleyebiliriz. Bu teknolojik alet ile tesisat borularını tespit ettikten sonra dalında uzman olan personellerimiz su kaçağı tespiti işlemine geçer. Bu işlemlerde de sese duyarlı akustik ses dinleme ve ısıya duyarlı termal görüntü alma cihazları kullanılır. Akustik ses dinleme cihazı ile su kaçak tespiti yapılır. Bu işlem su kaçaklarının oluşumu sırasında ortaya çıkan su sesleri takip edilerek yapılır ve su kaçağının ana kaynağına ulaşılır. Su kaçağını tespit ettikten sonra onarmak için duvarlardan veya fayanslardan bir kaç bölmelik yer kırılır ve tamir işlemi gerçekleşir. Son olarak termal görüntü alma cihazı kullanılarak su tesisat borularının geçiş noktalarında başka kaçakların olup olmadığı kontrol edilir.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir