Sunucu Kiralama

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sunucu Kiralama

Sunucu Kiralama: Genel şekilde yüksek fiyatlar ile sunucu satın almak istemeyenler için sunucu kiralama seçeneği bulunur. Böylelikle hem müsait fiyata kiralayabilecek hem de fazla maliyetten kurtulmuş olabileceksiniz. Sunucu satın almak yerine tüm işlemleri yerine getirebileceğiniz kiralık sunuculardan faydalanabilmeniz olası. Böylelikle istediğiniz işletim sistemini kullanabilmeniz de olası olacaktır. Sunucu kiralama hizmeti ile satın alınan bir sunucu benzeri işlemlerinizi aynı biçimde yerine getirebileceksiniz. Barındırma hizmeti sunabilecek, müşterinize hususi şekilde hosting yönetim panelleri uygulayabilecek, ebedi domain barındırabileceksiniz. Bütün bunların yanı dizi sunucu kiralama seçeneği yardımı ile yedekleme sunucusu olarak da kullanabilmenin rahatlığını yaşayabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Mevcut olan veritabanlarınızı sunucu şekilde da kullanabilirsiniz. Görüldüğü bunun gibi sunucu kiralama hizmeti ile yüksek maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Şayet kiralama yerine satın edinmeyi seçerseniz, veri merkezi barınma maliyetlerini çok yüksek şekilde ödemek durumunda kalmaktasınız. Bu nedenle sunucu kiralama seçeneği ile maliyetlerinizi en aza indirgeyebileceksiniz. Performans açısından bakılınca oldukça yüksek kalitede performansı ile hızlı bir bağlantı hızı sağlayabileceksiniz.

Güvenlik açısından incelendiğinde, verileriniz, dokümanlarınız, resimleriniz ve bütün bilgileriniz en üst düzey güvenlik önlemi ile sağlanabilmektedir. Sizlere 7 gün 24 saat boyunca her an teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kiraladığınız sunucuyu kendinize ait bir sunucu olarak kullanabilmenin özgürlüğünü yaşayabileceksiniz. Sizlere standart paket, uzman paket ve mega paketlerimiz ile kampanyalı fiyatlarımızla epey bir cazip paketler sunmaktayız. Böylece sunucu kiralama hizmetlerimizden arzuladığınız biçimde yararlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir