Süper İnce İpad Pro Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile akıllı telefonlarının ekran boyutunu büyüten Apple, şimdi ise tabletlerinin yani iPad’lerinin ekran boyutunu büyütüyor. Yani en azından bu konuda gelen sızıntılara ve bilgilere göre böyle. Apple’ın büyük ekranlı tableti olacak olan iPad Pro‘nun son olarak prototipinin çalındığı belirtilmişti. Apple yeni modeli İpad pro üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

OnLeaks, İpad pro’a ait tasarım ve incelik hakkında bazı resimler yayınlandı. İpad pro inceliği oldukça şaşırttı diyebiliriz. Tablet piyasasında uzun zamandır bulunan Apple geçtiğimiz yılda İpad serisine yeni bir isim takaram İpad Air şeklinde cihazlar üretiyordu. İsim değişikliği kuralı devam etti ve İpad pro adında yeni bir model ile ortaya çıktı. Peki İpad pro özellikleri nasıl olacak ?

facebook müşteri hizmetleri

Bilenen üzere Apple’ın MacBook serisi gibi Macbook pro ve Macbook Air şeklinde ikiye ayrılmış durumda. Bununla ilgili olayı tablet versiyonunda da uyguluyor. Geçtiğimiz haftalarda İpad pro’ya ait kılıflar sızdırılmıştı. Bugün ise İpad pro’ya ait tasarımsal açıdan ilginç İpad pro özellikleri ortaya çıktı. Sızıntılar konusunda başta gelen OnLeaks, İpad pro özellikleri yanı sıra İpad pro’a ait tasarım ve boyut hakkında sızıntılarda bulundu. Sızdırılan İpad pro özellileri göre İpad pro 12.9 inç olacak ve ebatları ise 223x360x7.2 mm olması beklentiler arasında.

İpad pro özellikler daha çok incelik konusunda ilgi görecek gibi duruyor. 7.2mm olan inceliği İpad Air modelinde sadece 1 mm kalın olacak. Bu kalınlık ise İpad pro daha büyük bir inç ekrana sahip olduğundan dolayı çok küçük bir fark var. İpad pro özellikleri hakkında sızıntılar bu şekilde. İpad pro 2015 yılının sonlarında veya 2016 yılının başlarında çıkması bekleniyor. Son olarak İpad Pro Özellikleri tasarımsal açıdan oldukça iddialı bakalım donanımsal açıdan da bu kadar üst düzey bir cihaz olacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir