Süper İnce Oppo R7 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonların amiral gemileri hakkında haberler çıkmaya devam ederken bir yenisi eklendi. Oppo’nun amiral gemisi olan Oppo R7 hakkında, peki oppo r7 özellileri nelerdir ? Oppo r7 özellikleri bakımından en büyük özelliği telefonun çerçevesiz olması, ayrıca tasarımsal olarak cihaz çok şık ve güzel.

Oppo özellikle Oppo r5 modelinde 4.5 mm inceliğinde bir telefon çıkararak akıllı telefon piyasasında en ince telefon arasına ismini yazdırmıştı. Tabi bu gelenegini Oppo R7’de de devam ettirip oppo r5 modelinden daha ince olacak ve piyasadaki en ince telefon ünvanını sürdürecek. Tasarım olarak R5 modelinden farklı olacak gibi duran R7 örneğin r5’e göre telefon köşeleri daha oval bir biçimde olacak ve metal gövde üzerine oturacak.

facebook müşteri hizmetleri

Olması Beklenen Özellikler

Oppo r7 özellikleri kamera konusunda 20.7 olması bekleniyor, ince olduğundan tasarıma uygun ve sağlam bir lens kullanılacak. İnce telefonlarda yüksek donanımsal özelliklere fazla rastlanmıyor. Oppo r7 özellikleri diğer donanımsal kısımları ise 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran ve 8 çekirdekli MediaTek MT6753 işlemcisi ile gelecek. Ekran çözünürlüğünün ise 1920×1080 piksel Full HD olması bekleniyor. Ayrıca RAM konusunda 3GB veya 2GB olarak bekleniyor.

 

Yonga setinde 64-bit olacağınıda söylemekte fayda var. Oppo r7 özellikleri açısından oldukça sağlam donanım özelliklerine sahip bir akıllı telefon fakat rakipleri o kadar iyi modeller çıkarttı ki bakalım Oppo’nun yeni amiral gemisi ile pazardaki durumu ne olacak ?

Fiyat olarak 483 dolar olarak piyasada satışa sunulması fiyatınında uygun fiyatlı telefonlar kategorisine girebileceğini gösteriyor. Oppo r7 özellikleri genel olarak iyi ve bu cihaza fiyat-performans ürünü diyebiliriz.Oppo R7 özellikleri hakkında gelen bilgiler şimdilik bu kadar yenileri geldikçe sitemizde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir