Super Mario Maker Çok Sevildi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Super Mario Maker çok sevildi. Super Mario Maker oyunu yayınlandığı tarihten itibaren gerçekten çok sevildi. Ne kadar sevildiğinin ispatı olarak ise oyun indirme sayısının 1 milyona ulaşması. Bu rekoru ise kısa sürede kırması oyunun adeta beklenen bir oyun olduğunu ortaya çıkarttı. Özellikle eskilerden kalma oyun olması ayrıca ateri oyunları arasında üst sıralarda yer alması bunun en büyük sebepleri arasında sayılabilir.

Super Mario Maker Ne Zaman Çıktı?

facebook müşteri hizmetleri

Yılların oyunu ve efsane oyunlar arasında gösterilen Super Mario Maker, haberimize girizgah olan başarısını ise kısa zamanda kırdığını söylemiştik. Bu süre ise sadece 2 hafta. Ayrıca ortaya çıkan diğer rakamlarda oyunun indirilmekle kalmadığını ve oyunun tüm bölümlerin neredeyse milyonlarca kez oynandığını ortaya koyuyor. Bu rakamlar ise toplamda 75 milyonu buluyor. Tüm bu rakamlar ise oyunun hala ne kadar sevildiğinin göstergesi.

Bu rakamlar doğrultusunda ise varılan sonuç sonrası oyun yapımcısının sahibi teşekkürlerini tüm kullanıcılarına iletti. Nintendo şirketinin bu başarısı ise gerçekten paha biçilemez. Yılların gücünü kullanmayı başaran Nintendo şirketi teşekkürlerini ise Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarına duyurdu.

Oyunun bu etkisi daha uzun yıllar sürecektir şüphesiz. Özellikle oyun ile geçmişi olan herkes oyunu ara ara oynama ihtiyacı hissedecekler. Bakalım gelecek nesillerde bu oyunu bu kadar oynayacaklar mı?

Super Mario Maker

Super Mario İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir