Swarm’a Yeni Özellikler Eklendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yer bildirim özelliğine sahip Foursquare’in olan Swarm uygulaması güncellenerek yeni özellikleri hanesine ekledi. Swarm 3.0 güncellemesinde gelen tüm yenilik ve özellikleri haberimizde derledik. Bildirim uygulaması olarak kullanılanbilen Swarm yazılımına Foursquare tarafından yeni özellikler eklendi. 2014 Mayıs ayında Foursquare yer bildirim özelliklerini Swarm adlı uygulamaya aktarmıştı. Aktarmanın ardından Foursquare uygulaması yeni yer keşfetme özelliğine kavuşan farklı bir uygulama oldu. Şimdi ise yer bildirim uygulamasına güncelleme gelerek yenilikler getirildi.

facebook müşteri hizmetleri

Swarm uygulaması Mayor sistemine geçtiğimiz Haziran ayında aldığı güncelleme ile kavuşmuştu. Uzun bir süre stabilize bir şekilde çalışan ve hiçbir yenilik eklenmeyen yer bildirim uygulamasına nihayet bugün bir güncelleme geldi. Sürüm sayısı 3.0 olan bu uygulamaya arkadaş bulma, lider sıralaması ve şimdi burada gibi birçok yeni özellik eklendi.

Swarm uygulamasında Check-in yaptıkça lider sıralaması özelliği ile sizlere jeton veriliyor. Bu jetonlar ile arkadaş listenizdeki kişilere yer bildirimi yapabilir ve puan toplayabilirsiniz. Bir diğer yeni özellik olan arkadaş bulma bölümünde ise yakın çevrenizde yer bildirimi yapan ve dünyada genel anlamda yer bildirimi yapan kullanıcıları birbirinden ayırıyor. Swarm uygulamasını Google Play Store’dan veya İOS kullanıcısı iseniz App Store’dan güncelleyerek tüm yeni özellikleri edinebilirisiz.

Ayrıca kullanıcıların tüm platformdaki ağıyla yarıştığı Valilik’ten farklı olarak, sadece kendi hanenizdeki arkadaşlarıyla yarıştığı Skor Tablosunu ekleyen güncelleme her check-in’de sıra bakımından üst kısımlara çıkmalarını sağlayan puanlar kazandırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir