Tales from the Borderlands Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gearbox’ın geliştirdiği ve 2K’in dağıtımcılığını üstlendiği Borderlands serisi, özellikle mizah öğeleriyle öne çıkan bir oyun olmuştur. Her ne kadar asıl olay arkadaşlarla beraber güzel vakit geçirmek olsa da, Borderlands’in asıl ilgi çekici tarafı Handsome Jack efsanesi, mizahı ve evrenidir. Gearbox bu konuda çok çalışmış olacak ki, hikaye ve mizah denince akla gelen ilk şirket olan Telltale Games ile el ele verip Tales from the Borderlands’i sundular. Tales from the Borderlands sistem gereksinimleri ise bu şahane oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağı konusunda size fikir verebilir.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer hayatınızda bir kez olsun Telltale oyunu oynadıysanız konsepti az çok bilirsiniz; hikayeye dayalı lineer bir oynanış, uzun diyaloglar ve sizin seçimlerinizle şekillenen hikaye. The Walking Dead ve The Wolf Among Us’ta harika çalışan bu konsept, Tales from the Borderlands’de ise çok daha güzel işliyor. Hyperion’ın başına geçmeye çalışan Rhys ve kolay yoldan zengin olmaya çalışan Fiona’nın hikayesini anlatan Tales from the Borderlands, The Walking Dead ve The Wolf Among Us’ın aksine size gülmekten karın ağrıları verecek.

Oyunun sistem gereksinimleri şöyle;

İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3
İşlemci: Core 2 Duo 2GHz ya da eşdeğeri
RAM: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB RAM içeren herhangi bir AMD ya da NVIDIA kartı
DirectX: Version 9.0c
Gerekli Boş Alan: 3 GB boş alan gerekli

Minimum ya da önerilen diye ayırmadık, çünkü bu sistemin üstüne çıkmanız bile oyunu tam performansla oynamanıza yeter de artar bile. Bizce beklemeyin, oyunu edinin oynayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir