Tales from The Borderlands’in Yeni Bölümü Haftaya Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Walking Dead ve Wolf Among Us’ın geliştiricisi Telltale ve Gearbox ortaklığında geliştirilen Tales from The Borderlands, bildiğiniz gibi tıpkı diğer Telltale oyunları gibi sezonlar ve bölümlere ayrılmış durumda. Geçtiğimiz zamanlarda ilk üç bölümünü yayınlayan yapımın dördüncü bölümü bir hafta içinde indirilmeye hazır duruma gelecek.

Escape Plan Bravo isimli yeni oyun 18 Ağustos, yani haftaya çarşamba PC, PS3 ve PS4 için çıkış yapacak. Xbox One ve Xbox 360 sahipleri ise oyunu indirebilmek için bir gün daha beklemek zorunda kalacaklar. Oyunun Android ve iOS çıkışı ise 20 Ağustos olarak belirtildi.

facebook müşteri hizmetleri

2012’de Spike Video Game Awards’da duyurulan Tales from The Borderlands’in ilk bölümü geçtiğimiz yıl anca çıkabilmişti. Daha önce Telltale’s Poker Night 2’ye Clap Trap’in eklenmesiyle iki şirketin arasının gayet iyi olduğu belirtilmiş, daha sonra Tales from The Borderlands ile beraber iki şirket büyük bir ortaklığa imza atmışlardı.

Öte yandan yapımcı Telltale’in bir diğer duyuruları olan Walking Dead Season 3 ve Walking Dead spin-off’u için herhangi bir gelişme yok. Hikaye anlatımında tecrübeli olan şirketin geçtiğimiz aylarda dev şirket Marvel ile anlaşma yaptığını, 2017’ye kadar Telltale Games imzalı Marvel oyunları geleceğinin haberini yapmıştık. Umarız bu oyunlar da tıpkı şirketin eski oyunları gibi sürükleyici ve başarılı olur, gerçi Marvel oyunlarını sadece hikaye anlatarak nasıl ilerletecekler bilmiyoruz ama… Bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir