Tata yedek parça

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Proton Yedek Parçaları ve Tata Yedek Parçaları Çeşitliliği

Proton otomotiv grubuna ait Preve, Suprima S, Sagra, Savvy, Persona, Facelift ve Exora gibi modellere ait Proton yedek parçaları ve Tata otomotiv grubuna ait Xenon, Manza, Vista ve XT Kamyonet gibi modellere ait olan bu özellik  tata yedek parça ları geniş ürün yelpazesi ve güvenilir, ekonomik, hızlı teslim seçenekleri ile firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yedek parça sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan firmamız, bahse konu özellikleri sayesinde, sektörün lokomotifi konumuna yükselmiş bulunmaktadır.

Proton Yedek Parçaları ve Tata Yedek Parçaları Ürün Grupları

facebook müşteri hizmetleri

Firmamız stoklarında; ayna, anten, silecek, aksesuar, debriyaj ve şanzıman aksamı, stop, far, sinyal, sis farı, elektrik aksamı, sıvı yağlar, filtreler, motor aksamı, kaporta aksamı, ön ve arka yürür aksamlar, hortum, termostat, radyatör, yağ ve bakım setleri gibi proton yedek parça ve Tata yedek parça çeşitleri ekonomik bütçelere hitap eden, hızlı teslimat seçeneği sunan ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirilen, geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerin ihtiyaçlarına sunulmak üzere hazır bulunmaktadır. Hangi grup ya da hangi tek parça olur ise olsun, firmamızın gerek güven, gerek ekonomi, gerek ise hızlı teslimat konusunda hiçbir ayrım yapmadan hizmetlerini sürdürdüğü sektörde faaliyet gösteren ve ihtiyaçlarını firmamızdan karşılayan tüm gerçek ve tüzel kişilikler tarafından bilinmekte ve takdir ile karşılanarak geri dönüş sağlanmaktadır. Doğru parçanın zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştırılması, değiştirilemez prensiplerimizin başında gelmektedir.

Proton Yedek Parça ve Tata Yedek Parça Temininde Teknik Destek

Firmamızdan ihtiyaçlar doğrultusunda talep edilmesi değerlendirilen Proton yedek parçaları ile Tata yedek parçaları, konusunda uzmanlaşmış personelimiz tarafından teknik değerlendirmeden geçirilmektedir. İhtiyaçlarınızın doğru yedek parça üzerinde belirlenmesi sonucunda karşılıklı teyit verilmesine müteakip, sipariş tamamlanarak ihtiyaç sahiplerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Teknik desteğin gerek doğru parça seçiminde, gerek ekonomik tutum sınırları dahilinde olmasında, gerek ise ihtiyacın minimum zaman çerçevesinde giderilmesi açısından büyük önem arz ettiği firmamız tarafından hassasiyet ile bilinmekte ve bu hassasiyet için gereken her türlü özen tüm müşterilerimize aynı titizlik ile gösterilmektedir.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir