Tech Kafa Görselini Bulan Hediyeyi Kazanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tech Kafa ailesi olarak okuyucularımıza, özellikle de League of Legends tutkunu arkadaşlara güzel haberlerimiz var. Her hafta Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün farklı üzerinde kod yazan görseli bulan kişiye 420 RP hediye ediyoruz. Yarışma koşulları ile ilgili bilgi sahibi olmak ve yarışmaya katılmak için aşağıdaki bilgileri lütfen okuyunuz.

Yarışma Detayları

“Tech Kafa’dan Hediye Kazandım” yazan görseli her hafta pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri sitemizdeki yazıların içine saklıyoruz. Katılımcılardan yazılar içerisinde dolaşarak belirttiğimiz görseli bulmaları ve üzerinde yazan kodu hızlıca bize Facebook sayfamız üzerinden mesaj olarak göndermelerini istiyoruz.

Yapmanız Gerekenler

1. Üzerinde “Tech Kafa’dan Hediye Kazandım” yazan görseli sitemiz içerisinde bir yazının içerisine sakladık, araştırıp onu bul. Site içerisinde diğer yazılarımıza bakmak için site altındaki sayfaları kullanabilirsin.

facebook müşteri hizmetleri

techkafa-sayfalar

2. Görseli bulduğun gibi üzerinde yazan kodu bize Facebook sayfamız üzerinden mesaj olarak yolla.

3. Kodu bize ilk yollayan kişi sen ol, 420 RP yi kazan.

4. Yarışmamız Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılıyor. Görseli sakladığımız zaman da Facebook sayfamız üzerinden duyuruyoruz. 4 gün 4 kod! Neden birini de sen bulup kazanmayasın ki?

5. Yarışmamız Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılmaktadır. Görseli sakladığımız zaman Facebook sayfamız üzerinden haber veriyoruz. Takip etmeyi unutma!

6. Görseli nasıl bulacağım diye merak edenler için aşağıya bir de örnek koyuyoruz. Aşağıdaki gibi yazıların içinde bulunan bu görseli bulup sağ altında yazan kodu bize hızlıca yolla. (Aşağıdaki görsel örnektir. Üzerindeki kod geçerli değildir.)

 

hediyekazangörsel

Yarışma Ödülleri

League of Legends TR Serverı için 4 Kişiye 420 RP

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir