Tech Kafa’yı Feedly Üzerinden Takip Edin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Takip ettiğiniz sitelerinde hepsini tek tek açmak, son haberleri gözden geçirmek ve ilgilendiğiniz konu ile ilgili gündemi yakalamak farklı sitelerin artışı ile günden güne zorlaşıyor. Hal böyle olunca birçok siteyi takip etmek birçok insan için can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Tam bu noktada imdadımıza ise Google Reader‘ın tahtına oturan Feedly yetişiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Feedly bünyesinde bulundurduğu birden çok konu başlığı ile takip etmek istediğiniz sitelerin sizin belirlediğiniz kategoriler altında toplayıp bir arada gösteren bir platform. Google Reader ile aynı işleve sahip Feedly platformu sade arayüzü ve kullanım kolaylığı ile bir adım öne geçiyor.

Kısıtlı zamanınız içerisinde bir sürü site içerisinde gezmek yerine belirlediğiniz kategoride günün haberlerini daha hızlı takip etmenizi sağlayan Feedly platformuna Tech Kafa ailesi olarak bizde bir süredir katılmış bulunuyoruz. Sizde haberlerimizi kaçırmak istemiyor, teknoloji gündemini yakında takip etmek istiyorsanız bizi aşağıdaki linkten takip edebilir, teknoloji ve oyun gündemine dair son haberleri en yalın haliyle Feedly üzerinden okumaya başlayabilirsiniz.

Tech Kafa Feedly

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı