Teknoloji’nin 2016 Cihazları ve Robotları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2016 ın Teknolojileri Hakkında

Günümüzde yeni yeni teknolojik gelişmeler her geçen gün yeni cihazlar ve robotlar türemektedir. Popüler uygulamalar 2016 programlar cihazlar ve en çok kullanılan internet dünyası hepsi birleştiğinde ayrı ayrı şekilde anlatmaya gerek yoktur. Derlediğimiz haberlerden bir kaçı şunlardır.

Aquila insansız hava aracı

Facebook un dünyanın en ücra ve bilinmeyen yerlerine internet taşıyamabilmek için bulduğu en ilginç yöntem ki daha önce google tarafından helyum dolu balonla yapılması planlanmıştı Aquila ilk kez havalandığında 3 ay yer yüzüne inmeden havada kalabiliyor. Kanat boyları boeing 737 ile aynı konumda bulunmakta ve yolcu uçağıyla irtifasının 18 ila 27 kilometre de süzüldüğü ve kötü hava şartlarına dayandığı söyleniyor. Elektrikli olup enerjisi güneş panellerinden karşılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Pepper Robot

Japonların yaptığı esnek çalışan bir robottur. İnsanlarla iletişim kurabildiği için humanoid olarakta adlandırılır. İnsanlarla iletişim kurması yanı sıra yüz ifadelerinden mutlu, hüzünlü, kızgın olup olmadığı anlaşılabilme özelliğine sahip olup hatta ve hatta şaşırdığı bile anlaşılabiliyor. Japonyada piyasa fiyatı yaklaşık olarak türk lirasıyla 6.000 Türk Lirası olarak belirlenebilir.

Tesla 3

Teknoloji meraklıların dikkatlerini üzerine topladığı ve 2016 mart ayını bekledikleri Tesla 3 ün tanıtımı yapılacağı duyrulmuştu. Tesla elektrikli otomobil olarak piyasaya çıkacak ve ayrıca her anlamda BMW3 le her yöndende kapışacağı performansa sahip olması idda ediliyor. Fiyat bakımından da 33.000 dolar gibi olması tahmin ediliyor. Yeni sezon Elektrikli otomobillerin en iyisi ve kalitelisi bizlerce bu markadır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir