Telefonla Oynayan Çocuk Babasına Kızınca Parmağını Kesti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlar yüzünden çıkan facialara bir yenisi daha eklendi. Çin’de gerçekleşen bu olayda, bir çocuk telefonla çok oynuyor diye babasından azar işitiyor ve bunun devamından çok sinirlenen 11 yaşındaki çocuk işaret parmağını kopartıyor. Çinli basın tarafından “Xiaopeng” adıyla tanıtılan bir çocuk, telefonuyla çok fazla zaman geçirdiği için babasından azar işitmiş. Babasından azar işitmesinin ardından kendisine kızan çocuk, o an ki siniriyle işaret parmağını kopartmış.

facebook müşteri hizmetleri

Sadece 11 yaşında olmasına rağmen böyle delice birşey gerçekleştirmiş olan Xiaopeng, parmağını kopartmasının ardından direkt olarak hastaneye kaldırılmış. Anne ve baba ile röportaj yapan basın mensuplarının söylediğine göre 11 yaşındaki çocuğun bu kadar kızmasındaki tek neden, babasıyla yapmış olduğu konuşma. Olay annesinin anlatımıyla şu şekilde gerçekleşmiş:

“Oğlum sabah uyandığı an eline telefonu alıyordu ve bütün gününü telefonuyla ilgilenerek geçiriyordu. Bir Cumartesi sabahı aynı durumun yaşanmasıyla birlikte babasıyla konuştum ve ona gidip Xiaopeng’i uyarmasını söyledim. Xiaopeng ile babası arasındaki konuşma kısa süre içerisinde laf dalaşına ve bağırışmalara dönüştü. O an sinirlenip arkada bulunan bıçağı kapan Xiaopeng, işaret parmağını kesti.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir