Telltale Games ve Marvel Güçlerini Birleştirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğlence sektörünün iki gözbebeği olan Telltale Games ve Marvel, gelecekte yeni seriler çıkarmak için anlaştı. Marvel‘ın seçtiği yol nasıl olur bilinmez ama, Telltale Games‘ile anlaşmasının nedeninin oyunlarda da paylaşımlı evren yaratmak olduğu aşikar.

Konuyla ilgili Telltale Games‘in blogundan yayınladığı açıklaması şöyle;

“Bu akşam San Francisco‘da duyurulduğu gibi, Marvel Entertainment ile kurduğumuz ortaklığı açıklamaktan çok mutluyuz. 2017‘de başlayacak yeni Telltale serilerinin yapımında Marvel ile çalışacağız”

facebook müşteri hizmetleri

Bahsedilen serilerin 2017‘de başlayacağı haricinde henüz başka bir gelişme yok, yani hangi Marvel karakterleri bu ortaklıktan nasibini alacak belli değil. Ama tahminler sinematik evrenin işlenmeyeceği, yeni karakterlerle ya da Daredevil ve Jessica Jones gibi Netflix karakterlerinin kullanılacağı yönünde.

Telltale Games‘in bu ortaklıktan öncesi de oldukça parlak, Sam & Max serisiyle adını duyuran şirket, zamanla point & click oynanışı bırakarak bugün sevdiğimiz Telltale oynanışına geçti. Bu sistemden The Walking Dead, The Wolf Among Us, Tales From Borderlands ve Game of Thrones gibi önemli yapımlar doğdu. The Walking Dead‘in onlarca siteden Game of The Year ödülü aldığını da belirtelim.

Android’e Game of Thrones A Telltale Games Series Geldi

Şu anda Minecraft: Single Player ile uğraşan Telltale Games ve sinematik evreniyle herkesin dikkatini çeken Marvel‘ın ortaklığının ilk meyveleri 2017‘de ortaya çıkacak. O zamana kadar gelen yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir