Temmuz Ayının Dikkat Çeken En İyi Android Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonların hayatımızın her alanına dahil olmaya devam ettiği günümüzde bu durumun farkında olan birçok firma da sundukları mobil uygulamalar ile insanların ihtiyaçlarını karşılamaya, eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor. Bu yazımızda Temmuz ayı içerisinde çıkmış en iyi android uygulamaları bir araya toplayıp siz Tech Kafa okuyucularına sunmak istedik. Listelenen bazı uygulamaların yeni olmadığını, yalnızca güncellenen ve güzel özellikler eklenen uygulamalar olduğunu da şimdiden belirtelim.

1- Angry Birds 2

Maddi olarak çok zor günler geçirdiği defalarca haberlere yansıyan Rovio Games, farklı temalarda çıkardığı Angry Birds oyunlarından sonra sonunda Angry Birds 2’yi takipçilerine sundu. İlk oyundan oldukça farklı bir arayüz ve görüntü kalitesine sahip Angry Birds 2, çıkışından 12 saat sonra gibi kısa bir sürede 1 milyon indirmenin üzerine çıkmayı başardı.

angry-birds-2

Hikaye ve özellikle görüntü kalitesi olarak Angry Birds severlere oldukça tatmin edici bir oyun sunan Rovio’nun Angry Birds 2 ile işleri yoluna koyması bekleniyor.

[mks_button size=”medium” title=”Angry Birds 2 İndir” style=”squared” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.baba” target=”_blank” bg_color=”#3498db” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

2- Youtube

Youtube Android uygulaması bu ay içerisinde iki büyük güncelleme ile arayüzünü geliştirerek iOS cihazlarda üç bölmeli ve akıcı görünümüne kavuştu.

youtube yeni görünüm android

 

Ana sayfa, takip edilenler ve hesap kısmı olarak sunulan üç bölüm ile kullanıcıların uygulama içerisinde geçirdikleri süreleri daha aktif bir şekilde kullanmaları isteyen Youtube’un gelecek güncellemelerinde daha da kolay bir arayüze gitmesi bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

[mks_button size=”medium” title=”Youtube’u Güncelle” style=”squared” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube&hl=tr” target=”_blank” bg_color=”#3498db” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

3. WhatsApp

Güncellemeleri ile arayüzünü ve kullanım kolaylığı artıran bir diğer uygulama ise WhatsApp oldu.

whatsapp-bildirim

WhatsApp güncellenen arayüzü ile birlikte uygulama içerisinde dolaşım ve hesap kontrolüne birçok yenilik getirildi.  Yeni güncellemenin güzel yanlarından biri ise dilerseniz tek bir konuşma, dilerseniz tüm konuşmalar için okunmadı işaretinin yeni arayüzden kolaylıkla düzenlenebiliyor olması.

[mks_button size=”medium” title=”WhatsApp’i Güncelle” style=”squared” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr” target=”_blank” bg_color=”#3498db” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

4. Line Lite

Bir süre önce uygulamanın yenileceği ile ilgili ortaya atılan haberler Temmuz ayı içerisinde doğruluğunu gösterdi.

line-lite-yeni-arayuz

1 MB’tan az boyutu ile dikkat çeken mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve benzeri platformların çıkışı ile itibarını yitirmiş, arka plana atılmıştı. Yenilenen arayüz ile daha kolay bir kullanım sunan sohbet uygulaması ne yazık ki hala sesli ve videolu arama özelliklerine sahip değil.

[mks_button size=”medium” title=”Line Yükle” style=”squared” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.line.android” target=”_blank” bg_color=”#3498db” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Kaynak: TheNextWeb

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir