Terminator WWE 2K16’ya Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

WWE 2K14 ile seriyi THQ’dan devralan 2K Sports, daha önce pek çok yıldız güreçi ve Hall of Fame üyesini oyunlarına ekleyerek güreşseverleri sevindirmişti. Ancak bu kez kadroya katılan isim biraz farklı. Bildiğimiz Terminator WWE 2K16 kadrosuna dahil oluyor.

Arnold Schwarzenegger’in (copy-paste kullanmadan yazabilen sayılı sitelerdeniz) canlandırdığı karakter oyunda 1984’deki ilk Terminator ve 1991’de çıkan Terminator 2: Judgement Day’deki iki farklı versiyonuyla yer alacak. Oyunda Terminator ile oynayabilmek için ise oyunu herhangi bir konsol için Amazon, Gamestop ve diğer büyük perakendecilerden ön sipariş yaparak satın almanız gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Terminator’ın oyuna katılışını duyurmak için de 2K oldukça hoş bir duyuru videosu yayınladı. Bizzat Arnold Schwarzenegger’in ve Daniel Bryan, Dean Ambrose gibi WWE yıldızlarının yer aldığı video Terminator 2: Judgement Day filminde T-800’ün kıyafet ve motosikleti aldığı sahnenin yeniden canlandırılmış hali.

Aslında Terminator’ın WWE 2K16’da yer alması çok da şaşırılacak bir şey değil. Arnold Schwarzenegger’in zaten WWE ile araları çok iyi. Bu sene WWE Hall of Fame’e de katılan yıldız aktör WrestleMania’da da Triple H’i anons etmişti. Aynı etkinlikte de Triple H ringe Terminator temalı bir giriş yaparak çıkmıştı.

Bu arada WWE 2K16 için başka bir gelişme var. Irkçı söylemlerinden dolayı WWE’deki işinden kovulan Hulk Hogan, WWE 2K16 roster’ından da çıkartıldı.

PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak olan WWE 2K16, 27 Ekim’de çıkış yapacak. Oyunun PC çıkışı ise şimdilik belli değil. Bahsettiğimiz duyuru videosuna ise aşağından ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir