The Banner Saga Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önceki sistem gereksinimleri konumuzda da söylediğim gibi herkesin bilgisayarı maalesef Witcher 3’ü kasmadan açabilecek kadar güçlü değil. Aramızda ekran kartı GeForce 9500’den ileri gidemeyen arkadaşlar da var. Geçtiğimiz konuda onlar için bir oyun koymuş olsak da aranızda mutlaka “ben multiplayer oyun sevmiyorum” diyenler olacaktır -ki sonuna kadar haklısınız-. Biz de bu kez o arkadaşlarımıza hitap edelim istedik, The Banner Saga sistem gereksinimleri koyalım dedik.

facebook müşteri hizmetleri

Öncelikle oyundan bahsetmek istiyorum. Oyun BioWare’ın eski çalışanlarının kurduğu bir bağımsız stüdyo olan Stoic Games‘in elinden çıkmış. The Banner Saga tıpkı BioWare‘ın daha önce üzerinde çalıştığı Baldur’s Gate gibi sıra tabanlı RPG türünde. Daha açık olmam gerekirse masaüstü RPG’lerin dijital hali gibi bir şey. Oyun ise Viking temalı olmasıyla dikkat çekiyor. Eğer sıra tabanlı rol yapma oyunlarını ve Vikingleri seviyorsanız The Banner Saga‘yı kaçırmamanızda fayda var.

The Banner Saga sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP 32
İşlemci: Pentium 4 1.8GHz ya da Sempron 3600+
RAM: 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran kartı: GeForce 7600 GS ya da Radeon HD 3470(+128MB)
DirectX: DX 9

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Win XP 32
İşlemci: Core 2 Duo E4300 1.8GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Ekran kartı: GeForce GT 230 ya da Radeon X800 XT(+256MB)
DirectX: DX 9

Yazının başında da belirttiğim gibi The Banner Saga bilgisayarınızı zorlayacak bir oyun değil. Özellikle eski BioWare çalışanlarının yapmış olduğunu da düşünürsek bu oyunu kaçırmamanızda fayda var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir