The Division Çıkış Tarihi Netleşti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çıkışı bir türlü gerçekleşmeyen ve geliştiricisi Ubisoft olan The Division oyunu E3 2015 etkinliğinde tekrar gözüktü. Yeni çıkan bilgilere göre The Division oyunu 8 mart 2016 tarihinde geliyor. Oyun ilk gözüktüğünde muazzam olan grafikleri ile kendisini merak ettirmişti. Fakat E3 2015’te paylaşılan oynayış videosunda görülenler üzere grafiklerde düşüş gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun grafiklerinde çok azda düşüş olsada dış mekan ve genel fizik hala muazzam gözüküyor. Oyun PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarından oynanabilecek. The Division oyununda mekan olarak Dark Zone kullanılıyor ve rakip birlikleri alt etmeye çalışıyoruz. Ayrıca kendi takım arkadaşlarınız arasında geçen bazı hikayeleride konu almış bir oyun diyebiliriz. Ubisoft tarafından yapılan bir açıklamada, The Division oyununu ön sipariş ile satın alanlar oyun tam anlamıyla piyasaya sürülmeden beta sürümünü oynayabilecekler.

Ubisoft bu oyunu geciktirme sebebini açıklamış değil. Fakat oyun grafiklerine ve videoda görebileceğiniz üzere fiziği bakımından üst düzey bir gerçekçilik zevki verecek gibi duruyor. Grafikler azda olsa düşüş sağlanmış fakat neden düşürüldüğü henüz bilinmiyor. Bakalım oyun bu sefer açıklanan tarihde çıkacakmı göreceğiz.

Olması Beklenen Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i5-4430 3.0GHz veya AMD Phenom II X6 1100T işlemci
  • Nvidia Geforce GTX 760 veya AMD Raedon R9 280 ekran kartı
  • 6 GB RAM
  • Windows 7 64 bit
  • Direct X 11
  • 20 GB boş alan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir