The Division Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yazımda sizlerle birlikte Tom Clancy’s The Division sistem gereksinimleri nelermiş, bir göz atacağız.

The Division, adını çok yakın zamanda kaybettiğimiz muhteşem yazar Tom Clancy‘den alan ve onun eserlerinden hareketle geliştirilen oyun serisinin son üyesidir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki alışveriş çılgınlığı Black Friday sırasında yayılan bir hastalık ile -eğer bilmiyorsanız mutlaka araştırın Black Friday’i, bizzat kendisinin bir hastalık olduğunu göreceksiniz- Amerikan toplumunun çöküşünü konu alan bir birincil-kişi savaş oyunudur The Division.

Daha önce yazdığım sistem gereksinimlerini okuduysanız, benim makinenin nasıl olduğunu aşağı yukarı biliyorsunuzdur. Bu yüzden The Division sistem gereksinimleri benim emektara hararet yaptırır dememe gerek yok. Genel olarak Tom Clancy adını taşıyan oyunlara baktığımızda ise ben çok başarılı komplo/felaket senaryoları görüyorum. Mesela Splinter Cell serisi gibi. Kitaplarını da heyecanla okuduğum için çıkardıkları oyunun teknik hataları ne kadar fazla olursa olsun, hikayeye sadık kalındıysa ben o oyuna vasat demem, diyemem. Dilim varmaz rahmetli üstada bu saygısızlığı yapmaya.

facebook müşteri hizmetleri

Neyse çok fazla da uzatmaya gerek yok, sonuçta bu sayfaya benim kişisel fikirlerim için değil, The Division sistem gereksinimleri için geldiniz birçoğunuz.

The Division Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core 2 Duo E6700 2.66GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ işlemci

Nvidia GeForce GTS 450 veya AMD Raedon R7 250 ekran kartı

3 GB RAM

Windows Vista 32 bit

Direct X 11

20 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Core i5-4430 3.0GHz veya AMD Phenom II X6 1100T işlemci

Nvidia Geforce GTX 760 veya AMD Raedon R9 280 ekran kartı

6 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

20 GB boş alan

İşte sevgili okurlar, The Division sistem gereksinimleri böyle. İnsanın içi gidiyor vallahi istenilen parçaları görünce ama elden bir şey gelmez. The Division hakkındaki teknik sorularınızı TechKafa Forum‘a bırakabilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başka bir yazıda tekrar buluşuncaya dek, hoşçakalın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir