The Last Guardian E3’te Karşımıza Çıkabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Last Guardian‘ı bilir misiniz? Video oyunları tarihinin en büyük muammasıdır The Last Guardian. Hani PC oyuncuları Half-Life 3 çıkmayacak diye dalga geçiyor ya, işte PS3 (ya da artık PS4) kullanıcıları da The Last Guardian çıkmayacak diye dalga geçiyorlar birbirleriyle. 2009’da bir trailer ile duyurulan oyundan o günden beri ses gelmiyordu, ta ki bugüne kadar…

facebook müşteri hizmetleri

Aslında tam olarak bir ses gelmiş diyemeyiz, sadece parçaları birleştirince karşımıza çıkan şeyden bahsediyoruz biz. Geçtiğimiz günlerde Sony, The Last Guardian‘ın isim haklarını yenilemişti ve bu ilk başta serinin haklarını kaybetmemek için yaptıkları bir atılım olarak düşünüldü. Fakat The Guardian‘ın “E3’te Beklenilen Oyunlar” isimli makalesinde Team Ico‘nun uzun süredir beklenen oyununun karşımıza çıkacağı belirtildi. Team Ico PS2 klasikleri olan ICO ve Shadow of The Colossus‘un ve ayrıca The Last Guardian‘ın da yapımcısı. The Guardian ve Team Ico? Hiç de tesadüf gibi görünmüyor.

En son 2009’da duyurulan The Last Guardian‘dan 3 yıl boyunca stüdyoda yaşanan sorunlardan dolayı bir türlü ses gelmedi. Daha sonra Sony yetkililerinin The Last Guardian‘ın “yeni şartlar altında” yapılmaya devam ettiğini açıkladığında oyunun PS4’e geleceğini anlamıştık zaten. E3 gittikçe daha heyecanlı bir hal alıyor bizce, siz ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir