The Witcher 3 Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yazımızda sizlerle birlikte The Witcher 3 sistem gereksinimleri nasıl, kısaca göz atacağız.

The Witcher 3, yani özel adıyla Wild Hunt, Polonyalı CD Projekt RED tarafından geliştirilen üçüncül-kişi bakış açılı açık dünya rol-yapma oyunu serisi The Witcher’ın üçüncü ve son oyunudur. Uzman büyülü yaratık avcıları Witcher‘ların üyesi Rivia’lı Geralt‘ın yaşadıklarını konu alır. Çıkış tarihi yakın zamanda 24 Şubat’tan 19 Mayıs’a ertelenmiştir.

Daha önceki yazılarımda birazcık değinmiştim, zaten beni tanıyanlar da bilir. Rol-yapma oyunu, fantastik dünya, ilginç karakterler ve muhteşem bir hikaye bir araya gelince beni bağlasalar durmam, oynarım. The Witcher benim için bir oyun değil, bir sanat eseri, bir başyapıttır. Oyun içinde sürekli değişen dövüş şekli, hayatta kalmak için kullanmaya mecbur olduğumuz simya gibi mekanikler bir yana, oyunun dünyasında kumar oynamak bile mümkünken (İtiraf ediyorum, sırf zarlı poker oynamak için bile girmiştim The Witcher’a) The Witcher dünyasında çeşitlilikten bahsetmemek büyük ayıptır.

facebook müşteri hizmetleri

Bana deseniz ki :”The Witcher öv!”, sonsuza kadar överim fakat yazıyı daha fazla uzatmadan The Witcher 3 sistem gereksinimleri nasıl, hemen bakalım.

The Witcher 3 Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940 işlemci

Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Raedon HD 7870 ekran kartı

6 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

40 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz veya AMD FX-8350 işlemci

Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Raedon R9 290 ekran kartı

8 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

40 GB boş alan

Görüldüğü üzere The Witcher sistem gereksinimleri bizden bilgisayar istemiyor, adeta tank istiyor. Minimum özelliklerde orta-iyi bir cihazda oynayabilecek olsak da The Witcher dünyasının inanılmaz detaylarını ve güzelliğini en iyi şekilde yaşamak için benim ‘fişek‘ diye tabir ettiğim türden bir sisteme ihtiyacımız var.

Ayrıca Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ve Assassins Creed Victory Sistem Gereksinimleri yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir