The Witcher 3’e Yeni DLC Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Witcher 3: Wild Hunt oyunu çıkışından itibaren gerçekten çok büyük bir kitleyi kendine bağlamayı başarmıştı. Açık dünya oyunlarının tüm nimetleriyle bizi doyurmayı başaran oyun, çıkmadan önce bir çok sızıntı haber ile birlikte bize çok büyük beklentiler verilmişti ancak çıktığında bu beklentilerin bile üstünü bize sunarak hem hayranlarını çok mutlu etmeyi başardı, hem de seriyi duymamış insanlara bile kendini oynatmayı başardı.

facebook müşteri hizmetleri

Çıktığı zaman, oyuncular bekledikleri detaylardan fazlasını bulmuş ve oldukça sevinmişti. Oyunun bir güzel kısmı da çıkacağı söylenen eklentilerdi. Oyunun içeriğini zenginleştirecek, oynayışı daha kaliteli hale getirecekti. Sonunda CD Projekt RED bunun için harekete geçmişti. Şimdi ise eklenti paketleri ile oyuncuları kendinde tutmayı hedefleyen ve çok yüksek oranlarda bunu başaran yapım, şimdilik yalnızca Xbox Live üzerinden bu DLC paketini ücretsiz olarak kullanıma sundu. Bu hafta veya önümüzdeki  hafta içerisinde PC ve PS4 platformlarına da çıkartılması beklenen DLC, oynayış ile alakalı detayları içeriyor. DLC’ ler New Game Plus modu altında çıkartılıyor.

Yapımcıların söylediklerine göre bu çıkan eklenti ve daha sonrasında çıkacak olan eklentiler oldukça geniş kapsamlı ve büyük boyutlu olacak. Oyuncular ise sabırsızlıkla daha bu yeni DLC tam olarak çıkışını gerçekleştiremeden diğer çıkacak DLC’leri beklemeye koyuldu bile. Eğer yapımcı şirket söz verdiği gibi bol bol genişleme paketi sunarsa eminiz ki kendi hayranlarını da oldukça memnun edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir