The Witcher Adventure Maceracıları Bekliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemizde pek fazla oynayanı bulunmasa bile, dünya üzerinde masaüstü oyunları seven büyük bir kitle bulunmakta. Kutu oyunları olarak da bilinen masaüstü oyun piyasasında çıkış yapan The Witcher Adventure ise, oyunu kutulu olarak alma imkanı bulunmayan oyuncuları da düşünerek, dijital platformda da çıkış yapıyor.

Witcher dünyasında geçen macerada, The Witcher serisinde yakından tanıdığımız dört karakter olan Geralt of Rivia, Triss Merigold, Yarpen Zigrin veya Dandelion karakterlerinden birisini kontrol ediyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Her defasında farklı bir macera sunmayı vaat eden The Witcher Adventure tam 280 kart ve 30 farklı canavarı bünyesinde bulunduruyor. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızı toplayıp aynı evde oynayabileceğiniz The Witcher Adventure, online oyun moduyla dünyadaki diğer oyuncularla da maceralara atılabilmenizi sağlıyor.

iOS ve Android sürümleri de bulunan oyunu PC üzerinden 16 Türk Lirası fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Oyunun orjinal kutulu versiyonu ise ülkemizde bulunmuyor. Amazon üzerinden 49 dolara satılıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir