The Witcher Serisi Devam Edecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilindiği gibi The Witcher 3: Wild Hunt Geralt of Rivia üçlemesinin son oyunu olacak. Ancak CD Projekt RED’in son açıklamasına göre The Witcher serisi yeni oyunlarla zenginleşmeye devam edecek.

IGN’e verdiği röportajda CD Projekt Red’in baş senaristlerinden Jakub Szamalek; her iyi hikayenin bir sonu olması gerektiğini, Geralt’ın harika bir macera yaşadığını ancak zaten uzun ve karmaşık olan efsane için bir son düşünmenin iyi bir nokta olacağını belirtti. Szamalek’in sözlerinin devamı ise şöyle;

facebook müşteri hizmetleri

“Geralt, yolculuğunun sonuna ulaştı. The Withcer evreni; bir sürü NPC, karakter ve mekanla dolu devasa bir alan. Yani bir noktada bu evrene geri dönebiliriz ancak Geralt’ın emekliliğinin tadını çıkarmasının ve bizim de yeni bir şeyler denememizin uygun olacağını düşünüyoruz.”

Szamalek ayrıca The Witcher 3: The Wild Hunt’ın serinin bir önceki oyunu olan The Witcher 2: Assassins of Kings’e göre daha çeşitli sonları olacağını da dile getirdi ve oyun için gelecek ek paketlerin ise oyunun bitiminden sonraki zaman diliminde geçmeyeceğini söyledi.

The Witcher serisi ilk kez 2007’de bilgisayara özel olarak çıkan ilk oyunla beraber başlamıştı. Andrzej Sapkowski’nin Wiedzmin adlı hikayelerinin temellerini baz alarak uyarlanan seri iki oyun ve bir ek paket içeriyor. Serinin şimdilik son oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt ise 19 Mayıs’ta PC, XBOX One ve PS4 için çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir