Tom Clancy’s Oyunları Sadece 1 Dolar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft tarafından geliştirilen birçok Tom Clancy imzalı oyun, Humble Bunbdle’daki yeni bir kampanyaya göre belirli bir süreliğine sudan ucuz. İşte o oyunlar ve muhteşem fiyatları. Ubisoft’un video oyun havuzunun büyük bir bölümünü kaplayan Tom Clancy oyunları tekrar Humble Bundle’a konuk oldu. Genellikle aksiyon ve gizlilik temalı oyunlarla karşımıza çıkan Tom Clancy oyunlarından bir kısmı Humble Bundle’da kısa bir süreliğine oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulacak.

Thomas Leo Clancy Jr. adlı ünlü savaş dönemi yazarı tarafından oyun dünyasına aktarılan bu yapımlar, özellikle senaryo kurgularıyla beğenilmiş, gerisi de Ubisoft yapımcılarının geliştirme maharetine bırakılmıştı. Şimdi ise Tom Clancy deyince akla gelen birçok ünlü oyun, Humble Bundle aracılığı ile oldukça ucuz bir fiyat etiketi üzerinden toplu olarak satın alınabiliyor. Bilineceği üzere Humble Bundle, oyun satışı üzerinden kazandığı paranın en az %10’unu hayır kurumlarına bağışlarken %10’luk dilim, oyun yayıncıları ile yapılan anlaşmalara göre daha da yükselebil iyor.

facebook müşteri hizmetleri

2

Sadece 1 dolar!
Bundleda yer alan oyunlara baktığımızda Tom Clancy’s Rainbow Six, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory ve Tom Clancy’s Ghost Recon olarak karşımıza çıkıyor. Bu kadar geniş bir oyun havuzunun yanında ilginç olan ise bunları sadece 1 dolar üzerinden satın alıp, sahip olabiliyorsunuz. Yukarıda belirtilen paketin yanı sıra dilerseniz 9,28 dolar fiyat etiketi üzerinden Rainbow Six Vegas 2, Splinter Cell, Splinter Cell Conviction Deluxe version ve yılın büyük bir heyecanla beklenen oyunu The Division’ın beta keyine sahip olabiliyorsunuz.

Tüm bu oyunlara sahip olmak ve hayır kurumuna giden meblağda benim de payım olsun diyorsanız yukarıdaki adresten oyunun sayfasına gidebilir, minimum 1 dolar karşılığında istediğiniz fiyat etiketi üzerinden bundle’ı satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir