Tomb Raider’a DirectX 12 Güncellemesi Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC ve Xbox One platformlarındaki yerini alan Rise of the Tomb Raider için yeni güncelleme yolda. Güncelleme ile oyuna DirectX 12 desteği ve birçok yeni özellik geliyor. İlk olarak geçtiğimiz yıl Xbox One konsoluna özel ardından ise 2016 Ocak ayının sonunda PC için çıkışını gerçekleştiren Rise of the Tomb Raider için yeni bir güncelleme duyuruldu.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun için gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte Rise of the Tomb Raider, DirectX 12 desteğine kavuşmakla birlikte birçok oyun içi hata düzeltilmiş olacak. Yapımcı şirket Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre, DirectX 12’den tam performans alabilmek için ekran kartlarının en güncel halini kullanmanız gerekiyor. Ayrıca oyun içi düzeltmelerin dışında HBAO+, Stereoscopic 3D ve nVidia VXAO Ambient Occlusion gibi teknolojilerde iyileştirilme yapıldığı belirtiliyor.
tomb2

Yeni güncelleme oyuna Steam üzerinden sahip olanlar için yayınlanmış durumda. Windows 10 Store üzerinden Rise of the Tomb Raider sahipleri ise yakın bir zamanda yeni güncellemeye ve DirectX 12 desteğine kavuşmuş olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir