Tomb Raider’ın Demosu Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xbox platformlarına özel olarak yayınlanan ve önümüzdeki sene PC ile PlayStation platformları için çıkacak olan Rise of the Tomb Raider’ın demosu yayınlandı. Time Exclusive olarak geçtiğimiz kasım ayında Xbox platformlarına özel olarak piyasadaki yerini alan Rise of the Tomb Raider’ın, sadece Xbox One sürümüne özel olarak oyunun demosu yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun demosunu Xbox One mağazasından ücretsiz olarak indirip, oyunun ilk bölümünü deneyebilirsiniz. Oyunun demosu ise 21 GB büyüklüğünde. Şu an Xbox 360 ve Xbox One sürümü piyasada bulunan Rise of the Tomb Raider’ın PC sürümünün 29 Ocak 2016’da PC için, Mart 2016 için de PlayStation platformları için piyasadaki yerini alması bekleniyor.

Yeni oyun ise 2013 senesinde seriye yeniden başlangıç yapan Tomb Raider oyununun devamı olup, babasının izinden giden Lara’nın, Suriye’de başlayan macerası daha sonra Sibirya’da devam etmesini konu alıyor. Oyundaki bir diğer etki ise Lara Croft, 2013’te yaşadıklarını halen unutamamış bir durumda ve o günlerin etkisi altında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir