Toshiba 24 İnç Ekranlı Tabletini Satışa Sundu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünyaca ünlü Japon teknoloji devi Toshiba, 24 inçlik devasa bir ekrana sahip android tabletini geçtiğimiz günlerde tanıtıp piyasaya sürdü. Uzun zamandır adından pek söz ettirmeyen Toshiba, oldukça büyük bir ekrana sahip android işletim sistemli yeni tableti ile yeniden adını gündeme taşıdı.

24 inçlik devasa bir ekran boyutunu barındıran ve Toshiba TT301The Shared Board” ismini taşıyan tablet, 1080p Full HD çözünürlüğe sahip. Özellikle büyük ekran seven akıllı tablet kullanıcılarına hitap eden TT301, çok çok güçlü bir donanıma sahip olmamasına rağmen Full HD ekranı ile büyülüyor.

facebook müşteri hizmetleri

toshiba2

1,5 GB RAM, 16 GB dahili depolama hafızası, 1 GHz çift çekirdekli işlemci, Android 4.2.1 Jelly Bean sürümü işletim sistemi, Bluetooth 2.1, MicroUSB, HDMI bağlantısı, Miracast desteği gibi özellikleri bulunan TT301 tablet aynı zamanda kablosuz ekran olarak kullanılabiliyor. 1.8 kg ağırlığı bulunan tabletin ekranı herhangi bir bilgisayar ile paylaşılabiliyor ve çoklu pencere özelliği aracılığıyla tek ekranda 4 uygulama bile aynı anda çalıştırılabiliyor.

Şuanlık sadece Japonya’da piyasaya sürülmüş vaziyette olan Toshiba TT301 tabletin önümüzdeki günlerde Japonya dışındaki piyasalarda satışa çıkarılıp çıkarılmayacağına dair şimdilik bir bilgi veya açıklama mevcut değil.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı