Total War Serisi İndirimde

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Strateji türündeki efsane Total War serisi, Humble Bundle’daki yerini aldı. 15 dolar ödeyerek tüm Total War oyunlarına sahip olabilirsiniz. Detaylar haberimizde. Humble Bundle’ın bu haftaki Humble Weekly Bundle – Total War Encore indirimlerinde Total War serisi çok uygun fiyatlarla satışa çıktı. Kampanya boyunca tüm Total War serisine sahip olabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

İstediğiniz oranda bir bağış yaparsanız, Medieval II: Total War, Viking: Battle for Asgard, Shogun: Total War Collection, Total War: WARHAMMER Campaign Map, Total War: ARENA 30 Günlük Premium Hesabı, Total War Battles: KINGDOM ve Total War e-kitaplarına sahip olabilirsiniz.

10 dolar üstü bir bağış ile ARENA Premium Spartan Hoplite Birliği, MEDIEVAL: Total War Collection, Empire: Total War Collection ve Humble Store’da Total War: Attila için kullanabileceğiniz %66’lık indirim kuponu, Total War: SHOGUN 2 Collection, Napoleon: Total War Collection içeriklerini de Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 15 dolar ve üzeri bağışlarda ise Total War: ROME II – Emperor Edition, Total War: ROME II – Wrath of Sparta Campaign Pack, Total War: ROME II – Caesar in Gaul Campaign Pack, Total War: ROME II – Nomadic Tribes Culture Pack ve Total War: ROME II – Pirates and Raiders Culture Pack’i de satın almış olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir