Total War Warhammer Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aylar öncesinden geliştirildiğini bildiğimiz Total War Warhammer resmi olarak Sega tarafından duyuruldu. Total War serisi dışında geçtiğimiz sene Alien: Isolation ile ön plana çıkan Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War Warhammer, alıştığımız Total War oynanışına tarih yerine Warhammer evrenini ekleyerek alışılmışın dışında bir konsept deneyecek.

facebook müşteri hizmetleri

Alıştığımız Total War oynanışına da ekleme yapması beklenen TW Warhammer’da yine tıpkı eski Total War’lar gibi sıra tabanlı dünya haritası ekranı ve gerçek zamanlı savaşlar yaptığımız savaş ekranı olacak; ama Warhammer evreninin çeşitliliğinden dolayı iki modda da önemli değişiklikler görebiliriz. Savaş ekranında bu kez kılıç ve ok kullanan askerler ile birlikte büyücüler ve efsanevi yaratıkları kontrol edebileceğiz, hatta uçan birimler bile görmemiz mümkün. Ayrıca Empire, Greenskins, Vampire Counts ve Dwarfs faction’larının oyunda yer alacağı duyuruldu.

Creative Assembly sadece bununla yetinmedi. Aynı zamanda Total War Warhammer için iki adet standalone, yani asıl oyuna gerek duymayan iki de ek paket çıkaracağını duyurdu. Bu ek paketleri daha çok Empire: Total War için çıkan Napoleon: Total War ve Total War Rome 2 için çıkan Total War Attila’ya benzetebiliriz. Yapımcı ekibin bu yola başvurma sebebi ek paketler ve DLC’lerin toplamı ile beraber “şimdiye kadarki en büyük Total War deneyimini yaşatmak”.

Henüz bir çıkış tarihi verilmeyen ve Warhammer 40.000 yerine Warhammer Fantasy evrenini baz alacak olan Total War Warhammer’ın duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir