Total War: Warhammer’dan İlk Oynanış Videosu!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun bir süredir merakla beklenen ve hiç bir ipucu dahi alınamayan Total War: Warhammer için ilk video yayınlandı.

Warhammer dünyası ile Total War serisinin oynanışını birleştirecek olacak Total War: Warhammer oyunu heyecanla beklenirken ilk somut kanıt gelmiş oldu. Warhammer’ın gerçek zamanlı strateji olan oynanışı ile Total War serisinin sıra tabanlı stratejisi birleşince Warhammer dünyasında neler kopacağını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz…

facebook müşteri hizmetleri

Total War: Warhammer, farklı bir Warhammer deneyimiyle karşımızda olacak. Paylaşılan ilk oynanış videosunda ise Black Fire Pass Muharebesi’ni izliyoruz. İmparator Karl Franz önderliğindeki İmparatorluk güçleri ile Orc Warboss Grimgor Ironhide tarafından yönetilen Greenskin birliği karşı karşıya geliyor.

Battle of Quickfire Pass oyunda bulunan daha bunun gibi bir çok hazır savaşlardan yalnızca biri olacak ve bunun yanında bunları kazandığımız taktirde istediğimiz ordumuza daha farklı ve gelişmiş eşyalar ve güncelleştirmeler açabileceğiz. Henüz daha yapım aşamasına olması sebebiyle oyun içi videoda çok üstün bir oyun gibi gözükmese de oynanış dikkat çekici derecede güzel gözüküyor. Ayrıca tekrar söyleyelim ki videoda henüz yapım aşamasında. Belki de bu videoya dair hiç bir iz bile kalmayacak oyunun full versiyonu çıktığında. Ayrıca geliştiricilerin kendi anlatımlarını da videoda bulabilirsiniz. Oyunun sıra tabanlı grand strateji oynanışıyla ilgili ise henüz bir görsel bile bulunmuyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir