Transformers 5 Filminin Yönetmeni Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Michael Bay’in yönettiği serinin yeni filmini kimin yöneteceği kesinleşmemişti. Usta yönetmen verdiği bir röportajda 5. filmin kaderini kimin yöneteceğini söyledi. Hayranları tarafından merakla beklenen Transformers 5’in yönetmeni belli oldu. Serinin ilk filmlerinde yönetmenlik koltuğuna oturan Michael Bay, serinin 5. filminde de geleneği bozmayacak.

Rolling Stone’a verdiği röportaj sırasında sevindirici haberi veren yönetmenden beklentimiz yüksek.
Michael Bay için bu son olacak
Aynı zamanda Teenage Mutant Ninje Turtles: Out of the Shadows’un yapımcılığını üstlenen Bay, Transformers serisinde son kez yönetmenlik yapacağını da belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

2

Bu sefer Transformers serisinden alışılmadık şeyler bekliyoruz. Senaryo bu kez A Beatiful Mind, I Am Legend ve Cinderella Man gibi birçok projede ismi geçen Oscar ödüllü senarist Akira Goldsman’a emanet olacak. Transformers 5’i 2017’de beyaz perdede görebileceğiz. Hasbro Studios’un geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamaya göre serinin elbette son filmi olmayacak.
Önümüzdeki 10 yıl boyunca Transformers’ı ekranlarda göreceğiz. Kendilerinden o kadar eminler ki 6,7 hatta 8. Filmin geleceği kesinleşmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir