Tüm Saatler Akıllı Saat Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı saatlerin iyice yaygınlaşmasının ardından İsviçreli bir firma, güzel bir yöntemle klasik kol saatlerinin akıllı saat gibi işlev görmesini sağlamayı başardı. Görünüşe göre telefonlarımızdan sonra saatlerimiz de tamamen akıllı saat olacak.

Ürünün adı e-Strap, üretici ise Montblanc firması. Ay sonunda detaylarının açıklanacağı ürün sadece bir kayış aslında ve gayet güzel özellikleri var. İlk olarak telefonunuz çaldığında kayış titreyerek sizi uyarıyor. Kayışın üzerine eklenen ufak ekran sayesinde mesajlarını okuyabiliyor ve telefon ajandanıza kaydetteğiniz randevuları hatırlama şansınız oluyor.

:: Sony’nin Üçüncü Akıllı Saati Çıktı

facebook müşteri hizmetleri

Bir diğer özellik, her akıllı saatte olan koşu izleyici yani bir tracker. Activity Tracker hizmeti, kaç adım attığınızı ve aldığınız yolu hesaplıyor. Bu sürede yaktığınız kaloriye de hesaplayıp gerektiği zaman spor yapmanızı söylüyor. e-Strap‘in telefonunuzla olan etkileşimi de iyi düşünülmüş. Uzaktan kontrol ettiğiniz telefonunuzdaki müzik dosyalarını çalabiliyor ve Find Me özelliği sayesinde yaklaşık 30 metrelik bir alanda kaybettiğiniz telefonu bulabilmenizi sağlıyor.

Ürün; Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4 ve bazı Android 4.3 üstü cihazlarda çalışıyor. Bunun yanında iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazlarıyla da uyumlu. e-Strap, ateşe dayanıklı yapısıyla $241 fiyatı ile beraber satışa çıkacak.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

:: Android Wear’a iOS Desteği Mi Geliyor?

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir