Türk Telekom Honor 7 Kablosuz Bağlantı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türk telekom Honor 7 kablosuz bağlantı kuramıyorum, honor 7 kablosuz bağlanmak, honor 7 wireless bağlantısı

Türk Telekom’un yeni satışa sunmuş olduğu cep telefonu Honor 7′ de kablosuz bağlantı nasıl gerçekleştirilir bu konuyu sizlerle paylaşacağız. Honor 7 Android Lollipop 5.0 işletim sistemiyle kullanıcılarla buluştu. Cihazın 20 MP arka kamerası 8 MP’de ön kamerası bulunuyor piyasadaki android telefonlara göre gayet donanım olarak ta yazılım olarak ta istenileni veriyor.

Kablosuz bağlantı işlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Honor 7 Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır ?

1. Öncelikle telefonun Menüsü üzerinden Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Türk Telekom Honor 7 Kablosuz bağlantı

facebook müşteri hizmetleri

2. Daha sonra Kablosuz sekmesine giriş yapıyoruz.Honor 7 Kablosuz bağlantı3. Aşağıdaki ekranda da belirtildiği gibi kablosuzun sol tarafındaki tik işareti aktif olması gerekiyor aksi takdirde kablosuz ağ adlarını görüntüleyemezsiniz. Belirtilen kablosuz ağ adınızı seçip üzerine dokunduğunuzda sizden şifre isteyecektir daha sonra şifrenizi yazarak bağlantı kurabilirsiniz. Honor 7 kablosuz bağlantı problemi

Türk Telekom Honor 7 Kablosuz Ağ Nasıl Unutulur ?

4.Kablosuz ağınıza bağlandınız artık internet erişimi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat ağı unutmanız gerektiğinde yani ağ şifrenizi değiştirdiniz ağ adınız aynı bu durumda ağı unutup tekrar bağlantı kurmanız gerekebilir yada ağa bağlantı kuramıyorsunuz ağı unutmanız gerekiyor, bu durum da da yine ağı unutmanız gerekiyor bunun için de aşağıdaki resimleri kontrol etmeniz yeterli. Kablosuz ağ adınızın üzerinden 5 saniye parmağınızı basılı tuttuğunuzda ağı unutarak tekrar bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Türk telekom honor 7 wireless bağlantıAşağıda belirtilen resim ise gelişmiş ayarlar sekmesi yani İp vermek istediğinizde yada mac adresinizi öğrenmek istediğinizde bu ekran üzerinden işlem gerçekleştirebiliyorsunuz.
Honor 7 kablosuz bağlantı kurmak

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir