Turkcell CEO’su Görevinden Ayrılıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tam sekiz yıldır Turkcell’in başında olan Süreyya Ciliv, 31 Ocak tarihinde şirketten ayrılıyor.

Turkcell’de Süreyya Ciliv’in ayrılması ile birlikte boşalan koltuğa, yeni bir genel müdür ataması yapılana kadar vekaleten, Teknoloji Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz bakacak. Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden açıklama yapan şirket, atama sürecinin başladığını belirtiyor.

sureyya_civil_gozluklu

facebook müşteri hizmetleri

Süreyya Ciliv konu hakkında “Turkcell’de geçirdiğim sekiz yılda bilgiyle, teknolojiyle, inovasyonla, ve güçlü takım oyunuyla müşterilerimize, milletimize, sektöre ve hissedarlarımıza değer yaratmak için çalıştık. Bu yolculukta bize inanan ve eşlik eden tüm takım arkadaşlarıma, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Emanet aldığım bayrağı teslim ederken birlikte çalıştığımız bu güçlü ekibin Turkcell’i daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça ise, Süreyya Civil döneminde birçok ilki gerçekleştirdiklerini ve büyük başarılar elde ettiklerini söyledi. “Sayın Ciliv, şirketimizin bir GSM şirketinden, bugün Türkiye’nin ve bölgenin önemli iletişim ve teknoloji şirketine dönüşümüne liderlik etmiştir.” diyen Ahmet Akça, Ciliv’e teşekkürlerini sunarak, daha sonraki hayatında başarılar diledi.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir